Přepnout menu

Vývoj pro Magento

Hledáte schopné certifikované vývojáře s mnohaletými zkušenostmi pro Váš e-shop? Pak jste nás našli správně! Jsme nadšený tým vývojářů pro platformu Magento, který opravuje, upravuje a vyvíjí moduly pro tento systém úspěšně již několik let. Spokojené zákazníky máme po celém světě! Nabízíme jak podporu Vašeho stávajícího e-shopu, tak i vývoj nových, individuálně přizpůsobených řešení.


Ať už se jedná o novou funkcionalitu, úpravu vzhledu nebo třeba integraci Magenta s ERP / účetním systémem, jsme plně připraveni poskytnout vám komplexní služby v oblasti vývoje a celkové podpory v oblasti e-komerce. Od analýzy problému a konzultace se zákazíkem, přes návrh řešení, až po kontinuální podporu. Jsme tu pro Vás.


Jsme připravani na komunikaci s Vámi

Pro komunikaci se zákazníky používáme ověřený systém, který spolehlivě zajišťuje správu Vašich požadavků od zadání, přes jejich plnění, až po instalaci na produkční server. Po celou dobu tak má zákazník přehled to tom, jak vývoj a práce na jeho požadavcích probíhá.


Komunikace a profesionalita je pro nás prioritou

Požadavkům našich zákazníků se snažíme plně porozumět. Na jejich základě pak navrhujeme a konzultujeme se zákazníkem nejvhodnější způsob relizace zakázky k jeho maximální spokojenosti. Technická podpora po dokončení zakázky je u nás samozřejmostí.


Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás neváhejte kontaktovat buď na email sales@maghos.com nebo pomocí níže umístěného formuláře. Velmi rádi s vámi Vaše potřeby a problémy zkonzultujeme a budeme se snažit najít pro Vás to nejvhodnější řešení.

Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.