Přepnout menu

Reference

EasyOptic je špičkový český prodejce ve specializovaném elektronickém obchodě s brýlemi. Ve studiu EasyOptic jsme přijali výzvu k migraci vlastního řešení e-commerce na platformu Magento. Design a UX byly také přestavěny. Byla přidána funkce Try Online. Funkce produktu jsme rozšířili o nástroj pro výběr čoček. Rozšíření rezervace na zkoušku bylo také vyvíjeno podle potřeb klienta.

ImportPC je jedním z největších online prodejců počítačů, telefonů, zařízení pro těžbu bitcoinu a dalšího technického zboží. Před pár lety jsme se přesunuli z saas platformy na Magento 1 a vytvořili mnoho modulů podle potřeb majitele. Právě pracujeme na migraci z M1 na M2. Design a UX byly vytvořeny úplně od začátku a přidali jsme i další rozšíření.

Carevna je výrobce řas, který prodává po celé Evropě. Zavedli jsme zcela nový design a rozšířili platformu o funkce b2b podle potřeb klienta.

Zimmermann je špičková módní značka v Austrálii. Vytvořili jsme nový design, včetně speciálních funkcí, jako je Zedit a rozšířený modul CMS.

Vitalpoint je rodinná lékarná s 30letou tradicí, nabízející kvalitní farmaceutické výrobky za skvělé ceny a s přihlédnutím k životnímu prostředí.

Fusakle.sk je československá značka ponožek a spodního prádla, známá především svým originálním a vtipným designem.

Výhradní distributor osobitých značek obuvi, které zastupuje v Čechách a na Slovensku. Tyto značky si díky svým přelomovým inovacím získaly jedinečné postavení na módním trhu.

Jeden z největších prodejců investičních kovů v České Republice. Na svých stránkách nabízí širokou škálu investičních slitků, mincí a medailí v různých velikostech, od nejmenších gramových jednotek až po větší investiční balíčky.

Další klienti

  • Zentiva
  • G4S
  • M2C
  • MF
  • Biopak
  • Metalcom