Přepnout menu

Vše pod jednou střechou

MAGHOS - opravdový partner pro Vaše podnikání

Hledáte komplexní řešení v oblasti e-komerce nebo jen potřebujete oživit váš stávající projekt? Naší myšlenkou úspěšného podnikání v oblasti e-komerce je umění efektivně rozdělit zdroje. Zatímco Vy se můžete plně věnovat podnikání a plánovat budoucnost, my jsme připraveni vám zajistit kompletní technické zázemí.

Teprve s e-komercí začínáte? Sdělte nám své vize a my je proměníme ve skutečnost. Od prvních konzultací, designu a vývoje po uvolnění do produkce až k průběžné technické podpoře a marketingu. Maghos je tím pravým partnerem právě pro Vás!

Pokud již provozujete e-shop a chcete ho oživit novým vzhledem nebo nějakou funkcí, jsme připraveni zpracovat návrhy šablon stejně, jako naprogramovat nový modul, přesně dle Vašich představ a potřeb.


V ČEM JSME JINÍ

Zatímco na trhu můžete potkat mnoho společností zabývajících se vývojem nebo technickým zázemím (hostingem), my nabízíme obojí a ještě něco navíc – profesionální technickou podporu, která Vás vždy podrží! A co může být lepšího, než jeden partner zajišťující vše výše uvedené najednou. Na základě toho jsme připraveni stát se pro Vás na poli IT a e-komerce volbou číslo jedna! 

 

S mnohaletou praxí a zkušenostmi v oblasti e-komerce jsme připraveni posunout Vaše podnikání na novou úroveň.

Poskytujeme kompletní technické zázemí, profesionální vývoj software nebo kompletní řešení "na klíč". A nakonec to nejdůležitější naši profesionální technickou podporu. Neváhejte nás kontaktovat nebo nám pošlete zprávu pomocí níže uvedeného formuláře.

 

Napište nám
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve.